Diskusné Fórum - DOVIDENIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na vlne nenávisti! Fašizácia Európy a zatratenie duše!

Goto down

Na vlne nenávisti! Fašizácia Európy a zatratenie duše!      Empty Na vlne nenávisti! Fašizácia Európy a zatratenie duše!

Odoslať  smilan Pi jún 03, 2022 8:53 pm

Na vlne nenávisti! Fašizácia Európy a zatratenie duše!

Európa je fašizovaná a nacifikovaná! A to čoraz viac! Fašizmus a nacifikácia sú synonymami slova nenávisť. Fašizácia je nenávisť, pochádzajúca zo špičiek spoločnosti a nacifikácia je nenávisť, prejavovaná obyvateľstvom, ktoré sa stáva nacifikované pod vplyvom fašizácie zhora.

Západný svet ochorel nenávisťou, ktorá je vždy zameraná proti niekomu. Za čias Hitlera to boli napríklad židia. Stav chorobnej proti židovskej nenávisti vystihuje vtedajšie heslo: „Bite žida“! A dnes, v čase súčasnej fašizácie je to heslo: „Bite Rusa!“

Ale poďme pekne po poriadku a pozrime sa, ako moderná Európa 21 storočia naskočila na vlnu nenávisti a začala sa postupne čoraz viacej fašizovať.

Začalo to pandémiou, covidom, testovaním a očkovaním. Opatrenia, prijímané proti pandémii, sa stali nástrojom fašizácie spoločnosti. Stali sa nástrojom útlaku, donucovania, šikanovania, terorizovania, vydierania a segregácie.

Bolo popreté demokratické právo jednotlivcov na svoj vlastný názor a svoj vlastný postoj. Začal sa tvrdo vynucovať jediný správny názor a jediný správny postoj. Kto ho nezdieľal, bol vystavený najrozličnejším formám štátneho teroru. Mnohí museli pod nátlakom opustiť svoju prácu. Ľudia iného názoru, ako bol oficiálny, boli významnými predstaviteľmi štátneho aparátu označovaní hanlivými prívlastkami.

Realitu vládnej fašizácie spoločnosti vyjadril francúzsky prezident Macron slovami: „Neočkovaných budeme prenasledovať na každom kroku a budeme im znepríjemňovať život, ako sa len dá“. Toto sa dialo vo všetkých štátoch Európy, ktorú zachvátila nenávisť voči časti vlastných spoluobčanov.

A pod vplyvom fašizácie zhora sa nacifikovalo aj obyvateľstvo. Mnohí rádoví občania začali nenávidieť neočkovaných a cítiť k nim antipatiu, pretože sú nezodpovední a ohrozujú ich zdravie. Spoločnosť si neuvedomila, že pri svojom boji s pandémiou ochorela nenávisťou, radikalizovala sa a stala sa sfašizovanou a nacifikovanou.

Je nesmierne otázne, či dočasné víťazstvo nad pandémiou vôbec stálo za takúto cenu. Za cenu infikovania spoločnosti nenávisťou! Lebo veci skutočne dobré je možné dosiahnuť iba dobrým spôsobom. Ak je však vyvíjaná snaha dosiahnuť dobro zlými prostriedkami, nátlakom, donucovaním, vyhrážaním, terorizovaním, dehonestovaním, alebo vzbudzovaním nenávisti a nevraživosti medzi ľuďmi, musí to priniesť namiesto dobra iba zlo. Tejto zásadnej chyby sa dopustili vlády Európskej únie svojimi opatreniami proti pandémii.

Najtragickejšia je však skutočnosť, že to nebola nijaká chyba, ale zámer! Že to všetko bolo len vyústením dlhodobo pripravovaného procesu cieleného zavádzania fašizujúcich a totalitných praktík do európskej spoločnosti.

A potom prišla vojna na Ukrajine, čo prinieslo okamžité a brutálne obmedzenie slobody slova, spočívajúce v zablokovaní všetkých opozičných názorov. Zostal len ten jediný a správny názor, spočívajúci v ustavičnom stupňovaní protiruskej hystérie a nenávisti.

Donekonečna sa hovorí len o agresii Ruska, ale odmietajú sa a blokujú sa všetky informácie o pohľade ruskej strany. Túto jednostrannosť vytkol západu dokonca i pápež keď povedal, že každá minca má dve strany, a že i západ nesie svoj diel viny na vzniku vojny, pretože v podobe neustále sa rozširujúceho paktu NATO už klope na brány Ruska. Slová pápeža silne pobúrili západ, plný hysterickej nenávisti voči Rusku, prejavujúcej sa všemožnými, a doslova obludnými spôsobmi.

Sociálna sieť facebook oficiálne legalizovala všetky nenávistne prejavy voči Rusku a Rusom, nevyjímajúc ani vyhrážky smrťou.

V Česku si 12 ročný žiak natočil na mobil učiteľku, ktorá deťom vysvetľovala, ako sa veci majú. Hovorila o tom, že prvotným agresorom je v skutočnosti Ukrajina, pretože poslala svoju armádu na Donbas a 8 rokov vedie vojnu proti ruskej menšine za to, že sa odmieta podrobiť tvrdým protiruským diskriminačným zákonom, prijatým Ukrajinou po Majdane.

A Rusi, nazývajúci sami seba mierotvorcami, sa rozhodli ukončiť túto 8 ročnú vojenskú agresiu Ukrajiny a nastoliť konečne mier. Fašizovaný 12 ročný žiak postúpil video kompetentným a učiteľka bola vyhodená zo školy.

Ministerstvo vnútra Českej republiky uskutočnilo vo verejnoprávnom rozhlase diskusiu s deťmi o vojne na Ukrajine, kde sa hovorilo o potrebe zavraždenia Putina a o atentáte na neho. Psychiater Tomáš Rektor v diskusii povedal, že vo svojom okolí nepozná nikoho, kto by si neprial Putinovu smrť.

Takáto je teda situácia v súčasnej sfašizovanej spoločnosti, v ktorej deti udávajú dospelých za odlišný názor, a v ktorej sa deti rozprávajú s predstaviteľmi štátu o vražde, ako o legitímnom riešení problému. Čo vyrastie s týchto detí a aká bude raz spoločnosť, keď ju začnú spravovať?

Situácia je však ešte hrozivejšia a desivejšia než sa zdá, pretože je tu ešte aj duchovné hľadisko, na ktoré sa absolútne neberie zreteľ.

Kristus povedal, že máme milovať aj svojich nepriateľov. Jeho výrok má viacero rozmerov, ale ak sa naň pozrieme vo vzťahu k Rusku a Rusom ako k nepriateľom, znamená to minimálne to, že aj keď sú vnímaní ako nepriatelia, vyvolávanie a stupňovanie nenávisti voči nim je duchovne škodlivé. A to preto, lebo duchovne vážne poškodzuje a zaťažuje každého, kto v sebe živí nenávisť. Nech už ide o nenávisť oprávnenú, alebo neoprávnenú. Vždy to bude a zostane len nenávisť, čiže niečo nesmierne negatívne, čo zaťažuje dušu a ženie ju do náručia diabla.

A všetko toto je vážnejšie o to viac, že žijeme v zlomovej dobe očisty zeme, v ktorej sa pod tlakom Božieho žiarenia budú musieť všetci ľudia definitívne zaradiť do dvoch skupín. Do skupiny, smerujúcej k Stvoriteľovi, a do skupiny, smerujúcej k temnote a k zatrateniu duše.

A v tejto zlomovej dobe, kedy by mali byť ľudia vo zvýšenej miere nabádaní k dobru, čistote, spravodlivosti a k láske k blížnemu, aby mohli stúpať nahor, sú naopak temnotou nabádaní k zlu, nečistote, lži a nenávisti, aby sa ich duše zašpinili, zaťažili a boli strhnuté do zatratenia.

Vyvolávanie nenávisti, nech už je to ku komukoľvek a pre čokoľvek, je dielom síl temna, sledujúceho zatratenie našich duší! Kto naskočí na túto vlnu, speje k zatrateniu!

A rovnako i prianie smrti komukoľvek a pre čokoľvek je v ostrom rozpore s prikázaním „Nezabiješ“! Kto praje smrť inému, upadol do pasce diabla a speje k zatrateniu vlastnej duše!

V tomto najzlomovejšom období ľudskej civilizácie, kedy Stvoriteľ očakáva na našej planéte úrodu ľudských duší, naplnených cnosťami, ktoré usilujú o život v súlade s jeho Vôľou, aby ich mohol zhromaždiť ako zrelú pšenicu vo svojej sýpke, v tejto vážnej dobe sa temno snaží naopak o to, aby zaťažilo ľudské duše nevraživosťou, netolerantnosťou, nenávisťou, udavačstvom a prianím smrti svojim blížnym. A snaží sa o to preto, aby namiesto bohatej žatvy pre Svetlo bola bohatá žatva pre temno. Aby namiesto radosti v kráľovstve nebeskom čakala ľudí hrôza zatratenia a večná záhuba v spároch temna.

Buďme si vedomí týchto skutočností a nepodceňujme ich, pretože charakterom svojho súčasného vnútorného naladenia určujeme, kam povedie naša cesta.

Aj pandémia, čiže vznik vírusu, jeho šírenie a všetky fašistické opatrenia na zastavenie pandémie, aj vojna na Ukrajine a všetka negativita s ňou spojená, šíriaca sa v spoločnosti, to všetko je dielom ľudí, nachádzajúcich sa pod vplyvom temna. Cez nich a ich prostredníctvom sa snaží temno vystupňovať zlo na zemi do takej miery, aby v prebiehajúcej očiste zeme strhlo čo najviac ľudských duší do zatratenia.

Nesadnime preto temnote na lep a nepodľahnime jej našepkávaniu k zlému. To je však možné dosiahnuť jedine tak, že sa zo všetkých síl upneme k Svetlu a k Bohu, prostredníctvom toho najlepšieho, najčistejšieho a najcnostnejšieho života, akého sme schopní.

v spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/

smilan
častý prispevateľ
častý prispevateľ

Počet príspevkov : 170
Registration date : 19.07.2009

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.